| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Oprawa downlight podtynk TIBERI LED SMD 24W-O 2400lm IP44/20 biała |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Aukštis / gylis | 59 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Išspinduliavimo kampas (vertė) | Ypač platus spindulys >80° |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 24 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 2400 lm |
| Šviestuvo efektyvumas | 100 lm/W |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339255105 |
| Saugos klasė | II |
| Išorinis diametras | 195 mm |
| Jungties tipas | Prisukamas gnybtas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Įrenginio tipas | Srovę valdantis LED įtaisas |
| Suprojektuotas diametras | 175 mm |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Su lempa | Yes |
| Tinka instaliacijos montavimui | Yes |
| Šviesos spalva | Baltas |
| Nurodytoji aplinkos temperatūra pagal IEC 62722-2-1 | 5-25 °C |
| Be neryškių funkcijų | Yes |
| Tinka montuoti prie lubų | Yes |
| Galios faktorius | 0.9 |
Round Kanlux TIBERI LED luminaires use SMD LEDs to emit intense light. Owing to this, they work well in high office or industrial rooms. Increased tightness of IP44 protects them from dust, dirt and moisture.