| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Oprawa akcentowa, TAXI SMD P C/M-WW, 0,6W, 10lm, 3000K, chrom mat, IP54 (26462) |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 50 mm |
| Korpuso spalva | Chrominis |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Ilgis | 110 mm |
| Aukštis / gylis | 44 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 0.6 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 10 lm |
| Šviestuvo efektyvumas | 17 lm/W |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339264626 |
| Saugos klasė | I |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Su lempa | Yes |
| Tinka montavimui prie sienos | Yes |
| Tinka instaliacijos montavimui | Yes |
| Šviesos spalva | Baltas |
| Instaliacijos tipas | Baigiamasis |
| Nurodytoji aplinkos temperatūra pagal IEC 62722-2-1 | -20-35 °C |
| Be neryškių funkcijų | Yes |