| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Operating shaft OM 4K10 H105 DMV160 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | BR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000916 |
| Ilgis | 140 mm |
| Kryžminės sekcijos aukštis | 6 mm |
| Kryžminės sekcijos plotis | 6 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426207011 |