| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OPENING DOOR SENSOR |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 3245063109025, 3245063109025 |
| Pakavimo lygis 2 | 3245063109025 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |