| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OL50 VERT BRANCH 80 GREY |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | SE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7616 9990 00 |
| ETIM | EC001939 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 101 mm |
| Modelis | Profiliuotas gaubtas |
| Be halogeno | Yes |
| Gylis | 63 mm |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Atšakos plotis | 80 mm |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Gaubtų montavimo metodas | Perdengiamas |
| Gaubtų skaičius | 0 |
| Montavimo perforacija apačioje | No |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | No |
| Su kanalo sujungimu | No |
| Gaubto plotis 1 | 50 mm |
| Gaubto plotis 2 | 0 mm |
| Gaubto plotis 3 | 0 mm |
| Apsauginė juostelė | No |
| Simetrinis | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485123585 |