| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OL50 STOFKAP AFSLUITKAP BLIND RJ45 WIT |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000723 |
| Spalva | Baltas |
| Modelis | Sklendė |
| Tinka | Kita |
| RAL numeris | 9010 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485134086 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Diametras | 0 mm |