| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OL50 CABLE BENDING RADIUS PROTECTOR WHITE |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC001937 |
| Be halogeno | Yes |
| Tinka | Sienos kanalai |
| Konstrukcijos tipas | Dalis lieta slegiant |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485123325 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 20 mm |
| Aukštis | 68 mm |
| Ilgis | 68 mm |