| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OL50 FEEDER TOEVOEREENH 140 ALU WIT |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | SE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7616 9990 00 |
| ETIM | EC000059 |
| Plotis | 63 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Aukštis | 140 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Dengtas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Ilgis | 1000 mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 0 mm² |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485123769 |
| RAL numeris | 9010 |
| Tvirtinimo tipas | Apatinė perforacija |
| Nuolatinių pertvarų skaičius | 0 |
| Prijungiamų pertvarų skaičius | 1 |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | No |
| Su kanalo sujungimu | No |
| Apsauginė juostelė | No |
| Pristatoma su ritiniu | No |
| Permatomas | No |
| Dangčio modelis | Nėra |