| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OL50 EINDPLAAT 80 GRIJS |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | SE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000873 |
| Plotis | 30 mm |
| Modelis | Simetriškas |
| Gylis | 63 mm |
| Tinka | Kairė/ dešinė |
| Storumas | 0 mm |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Tvirtinimo tipas | Susegamas |
| Bendras gaubtas | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485123561 |
| Be halogeno | Yes |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Apsauginė juostelė | No |