| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OL50 EINDAFWERKPLAAT 120 WIT HF |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002449 |
| Plotis | 22.5 mm |
| Modelis | Simetriškas |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 113 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Kanalo montavimo metodas | Siena |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485123301 |
| Be halogeno | Yes |
| RAL numeris | 9010 |