| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OL50 DRAAIBARE DESKUNIT 4X2V WCD 2XCAT6 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | SE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001918 |
| Kabelio ilgis | 0 m |
| Kryžminė sekcija | 0 mm² |
| Lizdo išvado kombinacija | Kita |
| Lizdo išvesčių tipas | Apsauginis kontaktas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485124483 |
| Plotis | 130 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Ilgis | 618 mm |
| Behalogeninė jungtis | Yes |
| Jungimo kabelių skaičius | 1 |
| Kabelio spalva | Juodas |
| Į sistemą orientuoto sujungėjo sistema | Yes |