| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OETLZX95 EXTENSION SOCKET |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Switch Disconnectors Accessories
|
| Kilmės šalis* | FI |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| Ilgis | 20 mm |
| Kryžminės sekcijos aukštis | 12 mm |
| Kryžminės sekcijos plotis | 12 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 6417019030807 |