| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OCTOPUS DE CENTRE L Ø100 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002601 |
| Montavimo metodas | Betono pastatas |
| Modelis | Vienas |
| Forma | Apvalus |
| Pakavimo lygis 1 | 3589354919505 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 99 mm |
| Be halogeno | No |
| Konstrukcijos tipas | Centrinio vamzdžio dėžė |
| Ilgis | 105 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Šviestuvo montavimas su kabliu | No |
| Vamzdžio diametrui | 16/20 mm |