| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OCTO WiZ Connected GU10 RGBTW Smart Lamp 4.7W |
| Prekės ženklas | Ansell Lighting |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Diametras | 50 mm |
| Lempos forma | Atšvaitas |
| Ilgis | 58 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2200-6500 K |
| Lempos galia | 49 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5056144243327, 5056144243327 |
| Spalva | Baltas |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Galima nuotolinė operacija | Yes |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 25000 h |
| Vardinis šviesos srautas pagal IEC 62612 | 400 lm |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal ES reglamentą 2019/2015 | A |