| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | OCC SENSOR IA CM IP42 WH |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
Mygtukai
|
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Buvimo jutiklis |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696777527 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 30 mm |
| Diametras | 86 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |