| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Obudowa metalowa "ARGENTA" GN302520 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000261 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Pakavimo lygis 1 | 5907711129356 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 300 mm |
| Gylis | 200 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Su montavimo plokšte | Yes |
| Durų kiekis | 1 |
| Spynų skaičius | 1 |
| Sienų montavimas | Yes |
| EMC versija | No |
| Su glazūruotomis durimis | No |
| Gali būti sujungtas | No |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Smūgio stiprumas | IK09 |
| Tinka įrengimui lauke | No |
| Tinka metriniam montavimui | No |
| Montavimo plokštės reguliuojamas gylis | No |
| Su ventiliacinėmis durimis | No |
| Paviršiaus tipas | Įžemintas |
| Su galinėmis durimis | No |
| Sienos sumontavimas | No |
| Šlaitinis stogas | No |
| Polių tvirtinimas | No |
| Ant grindų statomas sieninis modelis | No |
| Atskiras | No |
| Kampinis modelis | No |
| Tarpinis montavimas | No |