| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cover clear for profile S, cover SMALL, length 3m |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kategorijos |
Žymėjimas, dokumentacija ir priedai
|
| Kilmės šalis* | GB |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 4821 1010 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Spalva | Baltas |
| Lipnus | Yes |
| Tekstas | Su įrašu |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969028868 |
| Plotis | 0 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Aukštis | 25 mm |
| Diametras | 0 mm |
| Ilgis | 42 mm |
| Magnetinis | No |
| Permatomas | No |
| Fluorescencinis | No |