NS22ES-26 230V50/60HZ Contactor Relay image 1
NS22ES-26 Hilfschütz 230V 50/60Hz, 2S+2Ö
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3471523008267
MPN: 1SBH101004R2622
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas NS22ES-26 230V50/60HZ Contactor Relay
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Pagalbiniai kontaktoriai
Kontaktoriaus relė
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC000196
Montavimo metodas DIN bėgiai/ varžtas
400 V nominali operacinė srovė Ie 3 A
Rankinė operacija No
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 230 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 230 V