NS22E-26 230V50/60HZ Contactor Relay image 1
NS22E-26 230V50/60HZ Contactor Relay image 2
NS22E-26 230V50/60HZ Contactor Relay thumbnail 1
NS22E-26 230V50/60HZ Contactor Relay thumbnail 2
NS22E-26 Pagalbinis kontaktorius 230V 50/60Hz, 2S+2Ö
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3471523000261
MPN: 1SBH101001R2622
Pakuotė: 1
Dėžė: 40
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas NS22E-26 230V50/60HZ Contactor Relay
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Pagalbiniai kontaktoriai
Kontaktoriaus relė
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000196
Montavimo metodas DIN bėgiai/ varžtas
400 V nominali operacinė srovė Ie 3 A
Rankinė operacija No
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 230 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 230 V
Su LED rodmeniu No
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3471523000261
Pakavimo lygis 2 3471523000261
Kiti techniniai duomenys
Sąsaja No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 2
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 2
Papildomų kontaktų kaip keičiamųjų kontaktų skaičius 0
Papildomos grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Uždelsto perjungimo papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždari, skaičius 0
Įvadinių papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Atsisiuntimai
Aprašymas
Kontaktorinės relės NS/NSL atlieka relės funkcijas ir yra labai kompaktiškos serijos su kintamosios arba nuolatinės srovės valdymu. Šie 4 arba 8 polių prietaisai perjungia valdymo grandines arba apkrovos grandines iki 4 A (230 V). Pritvirtinami priedai - tai šone įdedami gesinimo elementai, 1 poliaus pagalbiniai kontaktai, kuriuos galima prijungti priekyje.