| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | NS 711-01 Secondary signal device |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6920 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funkcija | Signalizuoti |
| Pakavimo lygis 1 | 4015739315215 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Plotis | 107 mm |
| Aukštis | 107 mm |
| Gylis | 25 mm |
| Instaliacinis metodas | 1+n sistema |
| Medžiaga | Plastikinis |