| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | noodverlichtingselement IP40 AAN/UIT 1W Rondel 21 |
| Prekės ženklas | Siteco |
| Kategorijos |
Avariniai šviestuvų blokai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC000471 |
| Saugos klasė | II |
| Galia | 1 W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Su nuotolinio jungiklio jungtimi | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4052899987609 |
| Pakavimo lygis 2 | 4052899987616 |