| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | NIMBA 5M | Surface downlight | White |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Plotis | 10 mm |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Ilgis | 5000 mm |
| Aukštis / gylis | 2.5 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581294486 |
| Pakavimo lygis 2 | 5701581294493 |
| Didžiausioji sistemos galia | 27 W |