| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | NEXITECH LED 250 MAINS 230V IP65 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Plotis | 125 mm |
| Ilgis | 308 mm |
| Aukštis / gylis | 53 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191806323 |
| Pakavimo lygis 2 | 3660191615307 |
| Su lempa | No |
| Atsparumas liepsnai - „D“ | No |
| Su nuotolinio jungiklio jungtimi | No |
| Piktograma | No |