| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Network Card SNMP CS101 |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| Kilmės šalis* | TW |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8534 0090 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Tinklo sąsaja |
| Pakavimo lygis 1 | 3414971150041 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414971982765 |
| Pakavimo lygis 3 | 3414971150041 |
| Plotis | 60 mm |
| Aukštis | 29 mm |
| Gylis | 120 mm |