| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | netway desklane, kit, length 800mm, lg |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Paviršiniai ir grindiniai kabelių kanalai
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC002596 |
| Plotis | 70 mm |
| Aukštis | 70 mm |
| Medžiaga | Kita |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 4182 mm² |
| Pakavimo lygis 1 | 4012740880725, 4012740880725 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012740880725 |
| Pakavimo lygis 3 | 4012740880725 |
| Spalva | Pilkas |
| Be halogeno | Yes |
| RAL numeris | 7035 |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Tvirtinimo tipas | Kita |
| Nuolatinių pertvarų skaičius | 1 |