| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SMART VIDEO DOORBELL PRO |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Durų skambutis
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Juodas |
| Forma | Kita |
| Medžiaga | Kita |
| Su apšvietimu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3700730503686 |
| Pakavimo lygis 2 | 3700730513685 |
| Pakavimo lygis 3 | 3700730503686 |
| Plotis | 45 mm |
| Aukštis | 135 mm |
| Belaidis | Yes |
| Suprojektuotas gylis | 29 mm |
| Su vardine plokštele | No |
| Diametras | 0 mm |
| Ilgis | 0 mm |