| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | NAV-T 150W SUPER 6Y E40 12X1 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000821 |
| Lizdas | E40 |
| Šviesos srautas | 17500 lm |
| Spalvos temperatūra | 2000 K |
| Lempos galia | 150 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008321843104 |