| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | High pressure sodium lamp, RNP-T/LR 70W/S/230/E27 |
| Prekės ženklas | Radium |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E27 |
| Šviesos srautas | 6400 lm |
| Bendras ilgis | 156 mm |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 20-39 (4 klasė) |
| Diametras | 36 mm |
| Lempos efektyvumas | 90 lm/W |
| Lempos forma | Vamzdelis, su vienu antgaliu |
| Reikalingas išorinis balastas | Yes |
| Spalvos temperatūra | 2000 K |
| Lempos galia | 70 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008597152115 |
| Pakavimo lygis 2 | 4008597452116 |
| Pakavimo lygis 3 | 4008597652110 |
| Energijos taupymo klasė | A+ |
| Reikalingas išorinis įdegiklis | Yes |
| Be gyvsidabrio | No |
| Iškrovos vamzdelių skaičius | 1 |
| Augalų apšvietimas | No |
| Lempų su gyvsidabrio garais pakaitalas | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 30000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 79 kWh |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal ES reglamentą 2019/2015 | F |