| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | N terminal, fastening on DIN rails (Mi NK 14) |
| Prekės ženklas | HENSEL |
| Kategorijos |
Terminal Block Accessories
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| Nustatyta įtampa | 690 V |
| Nominali srovė In | 63 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4012591653370 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis (viršutinis bėgis) 35 mm |
| Spalva | Kita |
| Polių skaičius | 1 |
| Darbinės temperatūros diapazonas | 55 °C |
| Gnybtų padėčių poliuje skaičius | 13 |
| Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 | Kita |
| Reikalinga uždarymo plokštė | No |
| 1 elektros jungties tipas | Varžto jungtis |
| 2 elektros jungties tipas | Varžto jungtis |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 1.5-25 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 1.5-25 mm² |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Termoplastikas |