| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | IS2-AA9610 Main Distribution Board |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Žymėjimo plokštelės ir korpusai
|
| Suderintos sistemos kodas | 7318 1900 00 |
| ETIM | EC000200 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8015646000781 |