| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Mushroom Push Button Head M22S-DRP-R Maintained Red Black Bezel M22S-DRP-R |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Push Button Front Elements
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Skylės diametras | 22.5 mm |
| Mygtuko spalva | Raudonas |
| Mygtuko tipas | Plokščias |
| Saugos laipsnis (IP) | IP67/IP69K |
| NEMA apsaugos laipsnis | 4X, 13 |
| Pakavimo lygis 1 | 4015082167462 |
| Pakavimo lygis 2 | 4015081832439 |
| Tinka apšvietimui | No |
| Atrakinimo metodas | Nėra |
| Atstatoma padėtis su spyruokle | No |
| Dangtelio diametras | 36.5 mm |
| Tinka avariniam sustabdymui | No |
| Priekinio žiedo spalva | Juodas |
| Su apšvietimu | No |
| Su atidarymu | 0 mm |
| Ertmės metrinis aukštis | 0 mm |
| Priekinio žiedo medžiaga | Plastikinis |
| Su priekiniu žiedu | Yes |
| Lęšių konstrukcijos tipas | Apvalus |
| Lempos maitinimo įtampa | 0 V |
| Montavimas prie sienos / tiesioginis montavimas | Yes |
Mushroom actuator, Product range: RMQ-Titan, Single unit, Design: Mushroom, maintained, Color Mushroom: red, button plate: red, Blank, Degree of Protection: IP66, IP67, IP69K, Bezel: black, Connection to SmartWire-DT: yes, with SWD-RMQ connections, Front dimensions: 22 x 22, Function: maintained, Instructions: Stay-put/spring-return function can be changed on device, Standards: IEC/EN 60947, VDE 0660