| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Switch Mureva Styl 1-Pole 2-Way 10AX IP55 White |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Jungikliai
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pagrindinis elementas su visu korpusu |
| Veikimo metodas | Pavalkas/ mygtukas |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Tvirtinimo tipas | Prisukamas montavimas |
| Laidyno sistema | Kita |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP55 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480789526 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606480789526 |
| Spalva | Baltas |
| Su montavimo plokšte | No |
| Jungties tipas | Kita |
| Apšvietimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Suprojektuotas gylis | 10 mm |
| Atgalinio kontakto signalas | No |
| Medžiagos kokybė | Termoplastikas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Svirtelių skaičius | 1 |
| RAL numeris (gretimas) | 9003 |
| Fluorescencinių lempų perjungimo srovė | 10 AX |
| Paspaudžiamas mygtukinis jungiklis | No |
| Plovimo mašinos jungiklis | No |
| Paviršiaus tipas | Kilimėlis |
| Įrenginio plotis | 84 mm |
| Įrenginio aukštis | 56 mm |
| Įrenginio gylis | 60 mm |
| Kortelės erdvė/informacijos paviršius | Ne |
| Apšvietimo funkcija | Apšvietimas (įjungtas) |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 0 |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 0 mm |
Mureva Styl 2-way switch MUR39721 is a reliable waterproof solution for indoor and outdoor use thanks to its IP55 degree of protection. This 10 AX and 250 V AC screwless device is a fine mechanism that snaps easily. Its ergonomic design allows the device to be mounted in flush. It accepts flexible, standed or rigid cables from 1.5 to 2.5 mm²