| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Emergency Switch Mureva Styl turn-to-release Anthracite |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Push Buttons
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Montavimo metodas | Montuojama ant paviršiaus |
| Atrakinimo metodas | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480789489 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606480789487 |
| Pakavimo lygis 3 | 3606480789489 |
| Skylės diametras | 0 mm |
| Dangtelio diametras | 0 mm |
| Su apšvietimu | No |
| Lempos maitinimo įtampa | 0 V |
| Papildomos grandinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 1 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 1 |
For safety reason, the design of the 3A device can be noticed from afar due to its bright yellow and red colors. It is also resistant to the harshest environments and can be used indoor and outdoor. It can be installed in flush or in surface and also indoor and outdoor. It can resist to 650°C fire.