| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 107 C VM 20 4x5 Multi-seal insert for V-TEC VM VM20,4X5 |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Kategorijos |
Sandarinimo žiedas
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 4016 9300 00 |
| Išorinis diametras | 15.1 mm |
| Vidinis diametras | 5 mm |
| Storumas | 8.1 mm |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Guminis |
| Tinka metriniam sriegio dydžiui (M..) | 20 |
| Pakavimo lygis 1 | 4012195035909 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012195035916 |
| Pakavimo lygis 3 | 4012197038939 |
| Su projektine tarpine | No |