| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MST SON-T PIA Plus 100W E40 1SL/12 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000821 |
| Lizdas | E40 |
| Šviesos srautas | 10600 lm |
| Spalvos temperatūra | 2000 K |
| Lempos galia | 100 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718291180715 |