MS132-0.4B Manual Motor Starter 0.25 ... 0.40 A image 2
MD01 thumbnail 1
MS132-0.4B Manual Motor Starter 0.25 ... 0.40 A thumbnail 2
MS132-0.4B Geležinkelio variklio apsaugos jungiklis
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4013614521331
MPN: 1SAM350200R1003
Pakuotė: 1
Dėžė: 40
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas MS132-0.4B Manual Motor Starter 0.25 ... 0.40 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Variklio apsaugos jungtuvai
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000074
Nominali nuolatinė srovė Iu 0.4 A
Polių skaičius 3
Nominali operacinė įtampa 250-690 V
Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 0.25-0.4 A
Saugos laipsnis (IP) IP20
Nominalus trumpo jungimosi atjungimo pajėgumas Icu, kai 400 V, AC 100 kA
Reguliuojamo diapazono neuždelstas trumpo jungimosi atjungimas 5 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4013614521331
Pakavimo lygis 2 4013614522925
Kiti techniniai duomenys
Plotis 45 mm
Aukštis 90 mm
Gylis 86.75 mm
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 0.09 kW
Su integruotu papildomu jungikliu No
Su integruotu per žemos įtampos jungikliu No
Su termine apsauga Yes
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kontrolinio elemento tipas Sukamas mygtukas (rankenėlė)
Išjungimo metodas Termomagnetinis
Jautrus faziniams gedimams Yes
Įrenginio konstrukcija Pilnas prietaisas korpuse
Atsisiuntimai
Aprašymas
MS132-B - tai kompaktiška ir galinga 45 mm pločio serija, skirta iki 15 kW (400 V) galios variklių apsaugai geležinkelių transporte. Šie prietaisai atitinka galiojančius geležinkelių standartus, todėl tinka montuoti keleivių zonose ir mašinistų kabinose traukiniuose, kurie dažnai važinėja tuneliuose ir po žeme. Jie užtikrina patikimą apsaugą perkrovos ir trumpojo jungimo atveju ir turi atjungimo funkciją. Jie valdomi ištraukiama rankena su aiškia jungiklio padėties indikacija I/TRIP/0. Be to, MS132-B turi trumpojo jungimo indikaciją. Pasukamąją rankenėlę 0 padėtyje galima užrakinti pakabinama spyna. Pagalbiniai, signaliniai ir trumpojo jungimo indikacijos kontaktai, taip pat žemos įtampos ir šuntavimo atleidimo įtaisai gali būti montuojami be įrankių; šiuos priedus taip pat galima naudoti MS165-B. Trijų fazių 65 A arba 100 A šynos ir 25 mm² arba 35 mm² maitinimo blokai leidžia bendrai maitinti kelis nuo variklių apsaugančius automatinius išjungiklius. Asortimentą papildo apsauginiai korpusai ir priedai, skirti valdymo spintai ir durims montuoti. MS132-B turi 10 suveikimo klasę, yra kompensuojami pagal temperatūrą ir jautrūs fazės nuostoliams. Jie atitinka tarptautinius geležinkelių standartus IEC 60077 taikomose dalyse, IEC 61373 (1 kategorija, B klasė) dėl smūgių ir vibracijos, taip pat Europos saugos standartą EN 45545-2 dėl ugnies ir dūmų.