MS116-0.63 Manual Motor Starter 0.40 ... 0.63 A image 1
MS116-0.63 Manual Motor Starter 0.40 ... 0.63 A image 2
MS116-0.63 Manual Motor Starter 0.40 ... 0.63 A thumbnail 1
MS116-0.63 Manual Motor Starter 0.40 ... 0.63 A thumbnail 2
MS116-0.63 Variklio apsaugos jungiklis Išjungimo klasė 10A, 0,4 ... 0.63 A
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4013614320279
MPN: 1SAM250000R1004
Pakuotė: 1
Dėžė: 40
Padėklas: 1280
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas MS116-0.63 Manual Motor Starter 0.40 ... 0.63 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Variklio apsaugos jungtuvai
Suderintos sistemos kodas 8536 2010 00
ETIM EC000074
Nominali nuolatinė srovė Iu 0.63 A
Polių skaičius 3
Nominali operacinė įtampa 690 V
Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas 0.4-0.63 A
Saugos laipsnis (IP) IP20
Nominalus trumpo jungimosi atjungimo pajėgumas Icu, kai 400 V, AC 100 kA
Reguliuojamo diapazono neuždelstas trumpo jungimosi atjungimas 7.9 A
Kiti techniniai duomenys
Plotis 45 mm
Aukštis 90 mm
Gylis 85.6 mm
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 0.18 kW
Su integruotu papildomu jungikliu No
Su integruotu per žemos įtampos jungikliu No
Su termine apsauga Yes
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Kontrolinio elemento tipas Sukamas mygtukas (rankenėlė)
Išjungimo metodas Termomagnetinis
Jautrus faziniams gedimams Yes
Įrenginio konstrukcija Pilnas prietaisas korpuse
Atsisiuntimai
Aprašymas
Variklių apsauginis jungiklis MS116 su šilumine ir elektromagnetine apsauga - tai kompaktiška ir ekonomiška serija, skirta iki 15 kW (400 V) galios variklių apsaugai, kurios modulio plotis 45 mm. Temperatūros kompensavimo įtaisas valdomas sukamąja rankenėle su aiškia jungiklio padėties indikacija I/0. Sukamąją rankenėlę 0 padėtyje galima užfiksuoti fiksatoriumi. Pagalbiniai ir signaliniai kontaktai, taip pat žemos įtampos ir šuntavimo atleidimo įtaisai gali būti montuojami be įrankių. Trifazės 65 A arba 100 A šynos ir 25 mm² arba 35 mm² maitinimo blokai leidžia kartu tiekti kelis nuo variklių apsaugančius automatinius išjungiklius. Asortimentą papildo apsauginiai korpusai ir priedai, skirti valdymo spintai ir durims montuoti.