MS116-0.16 Manual Motor Starter 0.10 ... 0.16 A image 1
MS116-0.16 Manual Motor Starter 0.10 ... 0.16 A image 2
MS116-0.16 Manual Motor Starter 0.10 ... 0.16 A thumbnail 1
MS116-0.16 Manual Motor Starter 0.10 ... 0.16 A thumbnail 2
MS116-0.16 Variklio apsaugos jungiklis Išjungimo klasė 10A, 0,1 ... 0,16 A
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4013614320248
MPN: 1SAM250000R1001
Pakuotė: 1
Dėžė: 40
Padėklas: 1280
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas MS116-0.16 Manual Motor Starter 0.10 ... 0.16 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Variklio apsaugos jungtuvai
Suderintos sistemos kodas 8538 9099 00
Atsisiuntimai
Aprašymas
Variklių apsauginis jungiklis MS116 su šilumine ir elektromagnetine apsauga - tai kompaktiška ir ekonomiška serija, skirta iki 15 kW (400 V) galios variklių apsaugai, kurios modulio plotis 45 mm. Temperatūros kompensavimo įtaisas valdomas sukamąja rankenėle su aiškia jungiklio padėties indikacija I/0. Sukamąją rankenėlę 0 padėtyje galima užfiksuoti fiksatoriumi. Pagalbiniai ir signaliniai kontaktai, taip pat žemos įtampos ir šuntavimo atleidimo įtaisai gali būti montuojami be įrankių. Trifazės 65 A arba 100 A šynos ir 25 mm² arba 35 mm² maitinimo blokai leidžia kartu tiekti kelis nuo variklių apsaugančius automatinius išjungiklius. Asortimentą papildo apsauginiai korpusai ir priedai, skirti valdymo spintai ir durims montuoti.