| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MOUNTING PLATE SIZE 2A WALL MOUNTING |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000213 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217428586 |
| Plotis | 189 mm |
| Aukštis | 186 mm |
| Skylių pramušimas | Yes |