| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MOUNTING PLATE GR.2A GITTERRINNENBE VE=1 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000213 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217405990 |
| Plotis | 189 mm |
| Aukštis | 186 mm |
| Skylių pramušimas | Yes |