| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | XLAMPC Mounting Plate Connection Bracket (1 Set) |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Priedo tipas | Tvirtinimo dalys/ rinkinys |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 9008790993411 |
| Plotis | 1007 mm |
| Aukštis | 1707 mm |
| Gylis | 39 mm |