| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | XLNHSA10 Mounting kit for fuse combination unit, covering multiple sections, section w=1000mm |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Priedo tipas | Montavimo kronšteinas |
| Medžiaga | Cinkas |
| Pakavimo lygis 1 | 9010238138698 |
| Plotis | 400 mm |
| Aukštis | 200 mm |
| Gylis | 1050 mm |