| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Mounting bar for LED-Strips RGB, 3in1, 24V, 1 meter |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | TW |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 20 mm |
| Aukštis | 9 mm |
| Priedo tipas | Kita |
| Ilgis | 1000 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163078870 |
| Spalva | Baltas |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |