| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | mount.kit install.profile Door communication |
| Prekės ženklas | Gira |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000354 |
| Su jungiamuoju bloku | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4010337257004 |
| Pakavimo lygis 2 | 4010337257004 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Medžiaga | Aliuminis |