Motor Operator P250 100-110VAC/DC without Auto-Reset image 1
Motor Operator P250 100-110VAC/DC without Auto-Reset
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 3250613155001
MPN: HXT046H
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Motor Operator P250 100-110VAC/DC without Auto-Reset
Prekės ženklas Hager
Kategorijos Signalo ir valdymo moduliai
Suderintos sistemos kodas 8538 9099 00
ETIM EC001030
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 110 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 110 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 110 V