| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MORTA CT-DSL250-SR Ceiling-mounted spotlight fitting |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 90 mm |
| Korpuso spalva | Sidabrinis |
| Ilgis | 180 mm |
| Aukštis / gylis | 28 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339193629 |
| Saugos klasė | III |
| Lempos laikiklis | GX5.3 |
| Įtampos tipas | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Tinka lempos galiai | 50 W |
| Suprojektuotas plotas | 75 mm |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Suprojektuotas ilgis | 155 mm |
| Tinka įvairioms lempoms | 2 |
| Nurodytoji aplinkos temperatūra pagal IEC 62722-2-1 | 5-25 °C |
| Aukščiausios energinio efektyvumo klasės keičiama lemputė | A++ |
| Keičiamos lempos žemiausia energijos efektyvumo klasė | E |
A wide range of the Kanlux MORTA holder models will allow making very original arrangements in each house. Kanlux MORTA meet expectations of everyone that highly values products of high quality, characterized by attractive and original design.