| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DUG UK 500 Mounting lid UK500 in HB 590x330x22 |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Kategorijos |
Grindyse įleidžiamos dėžutės
|
| Kilmės šalis* | HU |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC001906 |
| Plotis | 330 mm |
| Ilgis | 590 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 4012195422198 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012195422204 |
| Pakavimo lygis 3 | 4012197227975 |
| Gaubto montavimo ertmė | No |