| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Selector Switch XB6E 2-Position 2CO Black XB6EAD222P |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Valdymo jungikliai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC001029 |
| Mygtuko spalva | Juodas |
| Jungiklio padėčių skaičius | 2 |
| Elektrinės jungties tipas | Plokščia kištuko jungtis |
| Pakavimo lygis 1 | 3389110640069 |
| Pakavimo lygis 2 | 3389110640063 |
| Pakavimo lygis 3 | 3389110640067 |
| Skylės diametras | 16.2 mm |
| Tinka apšvietimui | No |
| Atstatoma padėtis su spyruokle | No |
| Priekinio žiedo spalva | Juodas |
| Su atidarymu | 0 mm |
| Ertmės metrinis aukštis | 0 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65/IP67 |
| Su lempa | No |
| Priekinio žiedo medžiaga | Plastikinis |
| Su priekiniu žiedu | Yes |
| Kontrolinio elemento tipas | Trumpas praskečiamas griebtuvas |
| Montavimas prie sienos / tiesioginis montavimas | Yes |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 0 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 0 |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 2 |