| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MONITORING RELAY |
| Prekės ženklas | FINDER |
| ETIM | EC001438 |
| Galima vienfazio per maža įtampa | Yes |
| Galima vienfazio histerezė | Yes |
| Galima trifazio histerezė | No |
| Įtampos matavimo diapazono tipas | Kintamoji srovė |
| Elektrinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823285368 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012823284552 |
| Plotis | 35 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Gylis | 54.5 mm |
| Su nuimamais gnybtais | No |
| Galima trifazio per maža įtampa | No |
| Galima vienfazio per didelė įtampa | Yes |
| Galima trifazio per didelė įtampa | No |
| Su DC per mažos įtampos funkcija | No |
| Su DC per didelės įtampos funkcija | No |
| Su DC įtampos histerezės funkcija | No |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz | 230 V |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz | 230 V |
| Maks. leistinas aktyvavimo delsos laikas | 0.5 s |
| Maks. leistinas regresinės delsos laikas | 600 s |
| Maks. reguliuojamas regresinės delsos laikas | 300 s |
| Įtampos atsakomoji vertė | 172.5-253 V |
| Aktyvacijos įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 0 |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 1 |
Monitoring relays Nr.contacts: 1 Contacts configuration: CO Contact Material: AgSnO2 (A): 10 With detachable clamps: no Single-phase under voltage possible: yes Three-phase under voltage possible: no Single-phase over voltage possible: yes Three-phase over voltage possible: no Single-phase hysteresis possible: yes Three-phase hysteresis possible: no Contains function DC-under voltage: no Contains function DC-over voltage: no Contains function DC-voltage hysteresis: no Coil version: AC Volt AC: 230 V. Type of electric connection: Screw connection Type of voltage measurement range: AC Max. permitted delay-on energization time: 0.5 s. Max. permitted off-delay time: 600 s. Min. adjustable off-delay time: 300 s. Response value voltage: from 172.5 to 253 V. Protection Category: IP 20