| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MONITORING RELAY |
| Prekės ženklas | FINDER |
| ETIM | EC001441 |
| Įtampos matavimo diapazonas | 320-460 V |
| Fazės nuoseklumo stebėjimas | Yes |
| Stebėjimas ar nėra fazių disbalanso | Yes |
| Elektrinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823284422 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012823275970 |
| Plotis | 35 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Gylis | 54.5 mm |
| Su nuimamais gnybtais | No |
| Stebėjimas ar nėra fazinių gedimų | Yes |
| Per mažos įtampos aptikimo funkcija | No |
| Per didelės įtampos aptikimo funkcija | No |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz | 400 V |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz | 400 V |
| Maks. leistinas aktyvavimo delsos laikas | 0.5 s |
| Aktyvacijos įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 0 |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 1 |